Kuşadasına turist yağdı

Kuşadasına turist yağdı
Ege Ports firması tarafından işletilen Kuşadası Limanı'na, 7 gemi birden yanaştı.Abone ol

Navigator, Irıs, Paloma, Perla, Ocean Monarch, Orient Queen ve Sea Diamond isimli gemilerle toplam 4 bin 145 yolcu ve bin 750 personel Kuşadası Limanı'ndan ilçe merkezine giriş yaptı.

Ot gastric sleeve turkey obüslerle Efes ve Meryemana'yı ziyaret eden Amerika, İngiliz, İsrail, Alman, İspanyol ve Yunanlı turistler, daha sonra alışveriş için Kuşadası'na döndü. Ancak turistler, yine acentelerin anlaşmalı olduğu büyük alışveriş merkezlerine götürülünce, Kuşadası'nın dünyaca ünlü turistik çarşılarındaki mağazalar turistlerden nasibini alamadı.

Orient Bazaar, Grand Bazaar ve Barbaros Bulvarı'ndaki turistik çarşı esnafı, "7 gemiyle 4 bin 150 turist geldi ama biz nedense göremedik" şeklinde konuştu.

Zaten kötü bir sezon geçirdiklerini ve durgunluğun devam ettiğini belirten turistik çarşı esnafı, turistlerin büyük iş yerlerine peşkeş çekildiğini öne sürerek, "Çarşı esnafı olarak hiç iş yapamıyoruz. Eskiden kalabalıktan iğne atsan yere düşmeyecek çarşı, gelen 7 gemiye rağmen bomboş. Ne yapacağımızı şaşırdık" diyerek acentelere tepki gösterdi.Kategori : GÜNCEL