Mersinde varil paniği

Mersinde varil paniği
Mersin'de sahile vuran esrarengiz varil endişeye sebep oldu.Abone ol

Bir vatandaşın ihbarıyla varilin bulunduğu yere polis ekipleri sevk edilirken, saatler geçmesine rağmen Salih Güvenlik ekipleri olay yerine gelmeyince içinde ne olduğu anlaşılamadı.

Mersin Yat Limanı'ndaki kayalıklara vuran esrarengiz varil, שאיבת שומן לפני ואחרי טורקיה Adnan Menderes Bulvarı'nda yürüyüşe çıkan Servet Canbülbül adlı emekli bir vatandaşın ihbarıyla ortaya çıktı. Denizde ağzı kapalı ve üzerinde İngilizce yazılar bulunan yeşil bir varil gören Canbülbül, önce polisi aradı. Emniyet yetkilileri, olayla Sahil Güvenlik Komutanlığı ekiplerinin ilgileneceğini söyleyince Canbülbül, "158 Sahil Güvenlik" hattını arayarak, durumu bildirdi. Bu arada, varilin görüldüğü yere polis ekipleri sevk edildi.

Motorize polis ekipleri, varilin olduğu yerde önlem alarak güvenliği sağlarken, ihbarcı vatandaş Servet Canbülbül de polislerle birlikte Sahil Güvenlik ekiplerinin gelmesini bekledi. Ancak aradan 2.5 saat geçmesine rağmen gelen olmayınca Canbübül, tekrar Sahil Güvenlik hattını aradı. Telefondaki görevli, olayla deniz polisinin ilgileneceğini söyleyerek kapattı. 3 saati aşkın bir zaman beklenmesine rağmen gelen, giden olmayınca kayalıklara vuran yeşil renkli esrarengiz varilin içinde ne olduğu anlaşılamadı.Kategori : GÜNCEL