Tacizciye meydan dayağı

Tacizciye meydan dayağı
Antakya'da genç bir kızı, telefonla taciz eden kişiyi dayaktan polisler kurtardıAbone ol

Antakya'da genç bir kız, uzun süredir kendisini telefonla taciz eden şahsa randevu verdi. Buluşma yerine gelen şahıs ile genç kızın ailesi arasında çıkan kavga karakolda son buldu.

Edinilen bilgiye göre, Dilek M. (19) adlı genç kız, uzun süredir tanımadı ניתוחים אסטתיים בגאורגיה ğı bir kişi tarafından telefonla taciz ediliyordu. Durumu öğrenen baba Süleyman M, kızını taciz eden kişinin kim olduğunu öğrenmek için, kızına tacizciyle buluşması söyledi.

Babasının önerisi üzerine tacizciyi arayan Dilek M, tacizci şahsa Antakya Belediye Parkı'nda bulunan Yeşiltepe Aile Çay Bahçesi'nde buluşmayı teklif etti. Buluşma yerine bir arkadaşıyla birlikte gelen ve tacizci olduğu iddia edilen Mehmet T. ile Dilek M. ve ailesi arasında kavga çıktı. İki grup arasında çıkan kavga olay yerine gelen polisler tarafından ayrılırken, taraflar ifadeleri alınmak üzere Şehit Özen Polis Merkezi'ne götürüldü. Polis merkezinde Mehmet T.'nin üzerinde yapılan aramada bir bıçak bulundu.

Polis merkezinde basın mensuplarının sorularını cevaplayan baba Süleyman M. kızının uzun süredir telefonla taciz edildiğini belirterek, "Yaklaşık 7-8 aydır bu durum devam ediyordu. Kim olduğunu bilmiyorduk. Kim olduğunu öğrenmek ve polise yakalatmak için kızıma randevu verdirdim" dedi.
Yaşanan olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğü bildirildi.Kategori : GÜNCEL