Avukatlar nehirde kayboldu

Avukatlar nehirde kayboldu
Digiturk'un avukatlarını taşıyan otomobil Artvin'de Çoruh nehrine uçtu!Abone ol

ARTVİN'in Yusufeli İlçesi'nden Trabzon yönüne giden özel bir firmanın 3 avukatının bulunduğu otomobil Çoruh Nehri'ne uçtu.

Avukatlardan biri yaralı olarak kurtulurken, iki avukat otomobille birlikte nehrin azg ניתוחים בגאורגיהניתוחים בגאורגיה ın sularında kayboldu.
Kaza, bugün saat 17. 00 sıralarında Yusufeli'nin Irmakyanı Köyü Köprübaşı Mevkii'nde meydana geldi. Aşırı hız yaptığı öne sürülen Avukat Oğuz Bozoğlu, yönetimindeki 34 BD 9886 plakalı otomobilin direksiyon hakimiyetini kaybetti.

Kontrolden çıkan otomobil Köprübaşı Mevkii'nde Çoruh Nehri'ne uçtu. Kazada yol kenarına savrulan Avukat Şafak Çebi çevredekiler tarafından yaralı olarak kurtarılırken, otomobilde bulunan sürücü Avukat Oğuz Bozoğlu ve soyadı henüz öğrenilemeyen Serdar isimli avukat, Çoruh'un azgın sularına kapıldı. Nehir sularının sürüklediği 2 avukata ve otomobile henüz ulaşılamazken, jandarma ekipleri bölgede arama çalışması başlattı.

Öte yandan Digiturk avukatların Trabzon'dan Yusufeli'ne yasal olmayan bir yayın ihbarı aldıkları için bugün denetlemeye geldikleri ve dönüşte kazanın meydana geldiği öğrenildi.

Kaynak : HÜRRİYETKategori : GÜNCEL